VILLACLINIC to Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny działający w ramach CENTRUM ZDROWIA I REHABILITACJI UNICLINIC, zlokalizowany w dzielnicy Warszawa URSUS.
Opisując VILLACLINIC chcemy podkreślić zaangażowanie i oddanie włożone w powstanie i funkcjonowanie Ośrodka a także cel jaki przyświeca założycielom i pracownikom we wszystkich aspektach ich działalności.

Naszym celem jest zagwarantowanie wysokiego komfortu fizycznego i duchowego osobom starszym, w różnej kondycji fizycznej. Codziennie staramy się zapewniać im poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

5Z1A0204WEBWEB 5Z1A0189WEBWEB       5Z1A0166WEBWEB

VILLACLINIC jest nowoczesnym, komfortowo wyposażonym i w pełni dostosowanym do potrzeb Pensjonariuszy Ośrodkiem opiekuńczo-rehabilitacyjnym.Budynek został zaprojektowany również z myślą o osobach przewlekle chory, niepełnosprawnych, po zabiegach i udarach, oraz wymagających całodobowej opieki.

RENATA BIAŁA – manager Villa Clinic

Z wykształcenia pielęgniarka, ukończyła także studia z zakresu Ekonomiki i Organizacji w Ochronie Zdrowia oraz Zarządzania Podmiotem Leczniczym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami starszymi, wymagającymi szczególnej opieki oraz niepełnosprawnymi. Cechuje ją ogromna wrażliwość, empatia i ciepło w kontakcie z pacjentem i jego bliskimi. Od kilkunastu lat zarządza ośrodkami opiekuńczo-rehabilitacyjnymi, zarówno w sektorze prywatnym, jak i państwowym. Jej podopieczni najbardziej cenią ją za serce i zaangażowanie z jakim poświęca się misji niesienia pomocy innym.

Zespół VILLACLINIC